top of page

Відкриття центру "Чудо-Бум": Новий простір для розвитку та розваг!

Шановні мешканці міста Кременчук!


З радістю повідомляємо вам про відкриття нового центру розвитку та дозвілля "Чудо-Бум", яке відбудеться на початку червня 2024року!


Цей центр стане місцем, де діти різного віку зможуть розвиватися, навчатися та весело проводити час у безпечному та дружньому середовищі.

Логотип нового дитячого центру Чудо-Бум

"Чудо-Бум" пропонує широкий спектр послуг, включаючи:

  • Творчі майстер-класи: Від малювання та ліплення до рукоділля та кулінарії. Наші досвідчені педагоги допоможуть дітям розкрити свої таланти та творчі здібності.

  • Спортивні секції: Включаючи гімнастику, футбол, танці та йогу. Фізичний розвиток важливий для здоров'я дітей, і ми створили всі умови для активних занять спортом.

  • Освітні програми: Заняття з математики, англійської мови, природознавства та інших предметів, щоб діти могли успішно вчитися та готуватися до школи.

  • Розважальні заходи: Театральні постановки, лялькові вистави, ігрові дні та багато інших заходів, що подарують дітям незабутні враження.


Переваги нашого центру:

  • Безпечне середовище: Ми забезпечуємо максимальну безпеку для всіх дітей, дотримуючись усіх необхідних стандартів та рекомендацій.

  • Професійний колектив: У нашій команді працюють кваліфіковані педагоги, тренери та аніматори, які люблять свою роботу і віддані справі розвитку дітей.

  • Сучасне обладнання: Центр оснащений новітнім обладнанням та інвентарем, що відповідає найвищим стандартам якості.


Запросимо всіх на урочисте відкриття, де ви зможете ознайомитися з нашими програмами, познайомитися з педагогами та взяти участь у веселих заходах для всієї родини. На вас чекають приємні сюрпризи, конкурси та подарунки!


Приєднуйтесь до нас у "Чудо-Бум", де кожен день — це нова пригода!


Для додаткової інформації та можливості співпраці звертайтесь за телефоном +380682506308 або відвідайте нашу сторінку в Instagram.


З нетерпінням чекатимемо на вас!

56 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page