top of page

Всесвітній день дитячого футболу - БФ Артема Марченко влаштовує свято!

Благодійний фонд Артема Марченко організовує свято для дітей з нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу.

19 червня 2024 року, Кременчук – У рамках святкування Всесвітнього дня дитячого футболу Благодійний фонд Артема Марченко запрошує дітей та їхніх батьків на яскраве спортивне свято. Подія відбудеться на території фонду, та розпочнеться о 12:00, кількість учасників 30 дітей.

Цьогорічний захід має на меті не лише підтримати розвиток дитячого футболу, але й залучити дітей до здорового способу життя, зміцнити командний дух і підкреслити важливість активного відпочинку. «Ми вважаємо, що спорт – це не лише здоров’я, але й важливий аспект виховання. Саме тому ми організовуємо цей захід, щоб подарувати дітям можливість відчути радість гри, завести нових друзів і, можливо, знайти своє майбутнє в спорті», – зазначив Артем Марченко, засновник фонду.

У програмі свята передбачені футбольні турніри для дітей різних вікових категорій, майстер-класи з футбольної техніки, ігри та конкурси з призами. Діти матимуть можливість спробувати свої сили у футбольних вправах, які проводитимуть професіонали своєї справи, а також отримати безліч позитивних емоцій від змагань та ігор.

«Ми хочемо, щоб кожна дитина змогла випробувати себе у футбольних баталіях, відчути азарт і дружню підтримку. Крім того, ми сподіваємося, що цей день стане для багатьох початком великої спортивної подорожі», – додає Артем Марченко.

Вхід на свято за запрошеннями та ОБОВ'ЯЗКОВОЮ реєстрацією, а для учасників підготовані сувеніри та подарунки. Долучайтеся до святкування Всесвітнього дня дитячого футболу разом з Благодійним фондом Артема Марченко – нехай цей день буде сповнений радості, усмішок і незабутніх вражень! Як йдеться у повідомленні фонду: ⚽️⚽️Запрошуємо вас на святкування Всесвітнього Дня дитячого футболу!

🗓 Дата: 19 червня 2024 року

⏰ Час: 12:00

📍 Місце: проспект Свободи, 124

Приєднуйтесь до нас на захоплюючу вечірку футбольних фанатів⚽️

Чекаємо на дітей від 9 до 13 років, щоб разом відсвяткувати це спортивне свято!

Для додаткової інформації просимо звертатися до телеграм спільноти: https://t.me/markovolon

22 просмотра0 комментариев

Комментарии


bottom of page