top of page

Мешканці Харкова отримали допомогу від Благодійного фонду Артема Марченко

Мешканці міста отримують необхідні товари адресно та через мобільні точки видачі гуманітарної допомоги


Зокрема, сьогодні, 19 вересня, продуктові набори брибули до Немишлянського району міста Харків, де Центр Соціальних Служб отримав продукти харчування та засоби гігієни від Благодійного фонду "Центр волонтерської допомоги Артема Марченко, де триватиме видача харчових наборів соціально вразливим категоріям громадян. Волонтери щоденно відвідують літніх та одиноких харків’ян, осіб, які мають важкі захворювання та нездатні самостійно пересуватись.

Також підтримувати харків’ян продуктами харчування та засобами особистої гігієни продовжують й інші благодійні організціі такі, як церква Віфанія в місті Кременчук. Значний обсяг робіт виконують вуличні комітети, за сприянням яких триває надання допомоги мешканцям приватного сектору. Так само товарами першої необхідності забезпечують мешканців інших районів. У роботі пунктів видачі допомоги задіяно десятки волонтерів.

Крім того, завдяки співпраці міської ради та Центру соціальних служб міста Хароква з Благодійною організацією Благодійний фонд "Центр волонтерської допомоги Артема Марченко" здійснено адресну допомогу літнім людям та мешканцям Немишлянського району, що опинилися у складних життєвих умовах.

275 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page