top of page

Завдяки щедрості та підтримці німецьких партнерів, сьогодні до навчальних та медичних установ було передано понад 30 комп'ютерів.

Благодійний фонд Артема Марченко на чолі із заступником директора Вікторією Фоміною здійснив вагомий внесок у розвиток освітніх та медичних закладів нашого регіону. Завдяки щедрості та підтримці німецьких партнерів, сьогодні до навчальних та медичних установ було передано понад 30 комп'ютерів.


Зокрема, 9 комп'ютерів отримало Кременчуцьке ПТУ №26 під керуванням Євгена Жарова, Кременчуцька початкова школа 15 на чолі з Андрієм Патерило поповнилася також 9 одиницями техніки, 7 комп'ютерів спрямовано до ПМСД №3, пані Марії Чорнявської дякуємо за співпрацю, Кременчуцький міський осередок "Союзу осіб з інвалідністю України" - 3 комп'ютери, а Глобинська та Козельщинська лікарні отримали по 2 комп'ютери кожна.

Особлива подяка нашим німецьким партнерам за їхню безцінну допомогу та підтримку у цей складний час. Ваша підтримка дозволяє нам разом змінювати світ на краще.

Висловлюємо щиру вдячність компанії Нова пошта та Гуманітарна Нова пошта за швидку та безкоштовну доставку наших вантажів. Ваш професіоналізм та відданість справі допомагають нам ефективно та оперативно реалізовувати наші проєкти.

Завершуючи, хочеться згадати слова відомого українського письменника Василя Сухомлинського: "Справжня людяність — це вміння відчути чужий біль, це здатність допомогти тому, хто поруч". Дякуємо всім, хто робить свай внесок у допомогу іншим. Разом ми сильніші!

Відео: Кременчуцька газета та телекомпанія "Візит"

51 просмотр0 комментариев

Comentarios


bottom of page