top of page

Надано комп'ютерну техніку для дітей та сімей військовослужбовців, які героїчно загинули, захищаючи нашу країну.

З глибокою вдячністю від імені Благодійного фонду Артема Марченко висловлюємо щирі слова подяки Uniklinik Bonn, за надану комп'ютерну техніку для дітей та сімей військовослужбовців, які героїчно загинули, захищаючи нашу країну Ваша підтримка та допомога є безцінними для нас і для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Дякуючи Францу Брайнтенбаху, Маргрет, Вернеру, Детлефу та Хельмуту допомога швидко надійшла до України.

Як писав великий український письменник Василь Симоненко: "Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не переможе мій народ!" Ці слова нагадують нам про незламність і силу нашого народу, які ви допомагаєте підтримувати своєю добротою та щедрістю. Аліша Кубіря Ваш внесок – це не просто матеріальна допомога, це підтримка наших надій та сподівань на світле майбутнє.


Завдяки постійній допомозі компанії Нова пошта та Гуманітарна Нова пошта, наш фонд має змогу забезпечувати дітей сучасними засобами для навчання, що є надзвичайно важливим для їхнього розвитку і майбутнього. Це не просто техніка – це інструменти для створення нових можливостей, це двері у світ знань і досягнень.

Ваш приклад є надихаючим для всіх нас. Ви показуєте, що людяність і співчуття не мають кордонів, і що справжня підтримка може змінити життя багатьох людей на краще. Ваша відданість і чуйність створюють фундамент для нових можливостей та перспектив для наших дітей, які втратили найцінніше – своїх батьків.

Як писала Леся Українка: "Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає." Ці слова яскраво відображають дух тих, кого ми втратили, але чия спадщина продовжує жити через допомогу та підтримку таких людей, як ви.

Дякуємо волонтерам фонду за вашу невтомну підтримку та допомогу кожного дня. Разом ми робимо світ кращим для тих, хто цього найбільше потребує. Нехай ваша доброта і щедрість повертаються до вас сторицею.

43 просмотра0 комментариев

Bình luận


bottom of page