top of page

Благодійний фонд Восток SOS надав підтримку БФ Артема Марченко в Кременчуці

Кременчуцький благодійний фонд Артема Марченка від благодійного фонду “Восток SOS” - організації, що надає комплексну допомогу переселенцям і постраждалим в конфлікті на сході України з метою активізації українського суспільства та зменшення наслідків збройного конфлікту, отримав для переселенців продуктові набори та засоби гігієни.

Про це сьогодні, під час розвантаження фури з гуманітарним вантажем журналістам розповіла волонтер благодійного фонду Артема Марченка Людмила Іванова.

«Ця автівка приїхала від благодійного фонду “Восток SOS”. Вони надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, вразливим категоріям громадян і ось зараз у нас буде можливість видавати продуктові набори, а також підгузки для дітей та дорослих. Ця допомога надасть нам можливість забезпечити потреби ВПО. Це буде близько 450 сімей »,- каже Людмила Іванова.

На запитання журналістів, як саме волонтери будуть визначати родини які зможуть отримати цю допомогу Л.Іванова каже: «Нам благодійний фонд “Восток SOS” видав рекомендації щодо надання цієї допомоги. Як тільки ми поставимо все на облік, ми відзвітуємося обов’язково по тій формі, як вимагають наші донори і будемо видавати допомогу. Я думаю допомогу можуть отримати ВПО з діточками, бо наш фонд в принципі займається допомогою внутрішньо переміщеним особам з діточками у віці від 0 до 5 років»,- зазначає волонтер і каже, що зареєструватися на видачу цієї допомоги можна буде в спец формі, посилання на яку будуть опубліковані в соціальних мережах, на сайті благодійного фонду і в соціальних мережах керівника фонду Артема Марченка.

Але пані Людмила констатує, що нажаль фонд Артема Марченка не зможе всім переселенцям до Кременчука надати допомогу, бо їх більше 50000 офіційно зареєстрованих і тому волонтери дуже сподіваються, що у їх почують інші благодійні фонди і теж допоможуть з гум допомогою. Ми дякуємо Восток SOS за надану гуманітарну допомогу!


22 просмотра0 комментариев

Kommentare


bottom of page